Vzpomínka na piknik

Už nějakou dobu nad BDSM a DS přemýšlím trošku jinak. Nejde mi nyní tolik o okamžité potěšení nebo bolest, ale o intenzivní emoce. A správné emoce, správná nálada, dokáže udělat i z celku obyčejného okamžiku něco neuvěřitelného. To vše nějak umocňuje zážitek a pomůcky a praktiky někdy spíše slouží vyvolání těch emocí, kdy je milování jiné...


Říkám tomu „emocionální BDSM“. Jemné a intenzivní. Umožňující jít hlouběji s „obyčejnou“ bolestí a potěšením. Tohle je popis hezké chvilky, kterou jsem prožil s jednou dívkou. I ona sice nakonec odešla z mého života; fyzická vzdálenost má své nevýhody. Nicméně na to, co jsme spolu prožili, budu vzpomínat dlouho.


Publikováno: 16.08.2019 v 12:11
Přečteno: 88×

Uvězněna #1

Lehká, erotická, emocionální BDSM fantazie. Nástin některých mých představ a tužeb ohledně dlouhodobého věznění. Nešikovný pokus popsat hezké kousíčky mé minulosti. Jakási snaha o D/S dynamiku, o eleganci, ve které je o něco více něhy namísto neustálého "Copak jsi neslyšela děvko" nebo opakovaného "Hodná holka!".

Doufejme, že to uspokojí lidi, kteří si v minulosti stěžovali, že píšu o příliš normálních tématech, nesouvisejících s BDSM. :)

Publikováno: 01.07.2019 v 22:48
Přečteno: 152×

První příspěvek, znovu!

Myslím, že napsat něco na blog je vesměs hodně podobné návštěvě zoologické zahrady.
Publikováno: 04.04.2019 v 00:30
Přečteno: 98×

Archív

08/1907/1904/19