Nedokážu se rozhodnout

Víte, co je nejhorší? Že se neponaučím...
Jsem neslušná i sama k sobě!
Vrchol neposlušnosti lvl.1000!
Potřebovala bych NEdostat na zadek!!
Ale ne...to je až moc tvrdý trest. No i když... 

Od posledního slibování si pravidelnosti ve psaní uteklo opět pár dlouhých chvil a za ty chvíle se stalo tolik věcí.
Budu si muset udělat seznam, abych to nezapomněla. Když dovolíte, udělám to zde. Alespoň to bude motivace k tomu, že nesmím nic z toho vynechat :) 

- Voayer jaro 2018/opět modelkou
- Přiznání BDSM ve vztahu
- Přítel při činu/Narozeninový výprask/spontánní orgasmus
- První Shibari vystoupení v mém životě/Bratislava
- Voayer - výstava nahých mužů/Splnění přání vystavujícího muže
- Elektrika NE, vosk ANO
- "Opět" Nymfomankou?

To by bylo...Ufff... 
Pokud tenhle blog ještě někdo čte, prosím, můžete pro mě něco udělat?
Napište mi do komentářů nebo do zpráv, který 2 témata byste chtěli číst jako první. - Děkuji.


Publikováno: 19.11.2018
Přečteno: 172×

Žvanění o žvanění

Taková chyba... Teď mě to mrzí.. Moc. 
O čem mluvím?  O tom, že jsem nepsala tenhle blog. 

Že je to k smíchu? Pravda to je. Pro mě ale krutá. 

Proč? Protože pocity ze vzpomínek sice mám pořád, ale bohužel vzpomínky samotné se začínají mlžit.

Co bych z toho měla, kdybych nepřestala psát? Neumřely by ve mě vzpomínky, které tvoří mou osobu. Součásti mě. Díky nim jsem totiž tam, kde jsem, vím - alespoň z většiny, co jsem celou dobu hledala a jakým směrem se mám vydat.

Co teď? Posledních pár týdnu si pořád přehrávám různé situace. Neustále myslím na to, co, kde, kdy se dělo. 
Proto snad v tomhle období, když už konečně mám chvilku času na sebe a nervu se pořád jen za prací, najdu ta správná slova pro tenhle blog. 

Sice tenhle článek pravděpodobně 90% uživatelů nedočte až do konce a když ano, tak se kouknou na hodiny, kolik života strávili s ničím. Z jejich pohledu. Z vašeho. Z mého ne. Jak se znám, tak sama tenhle článek asi nedopíšu napoprvé. Pokud ano, strávím nad tím stejně takovou dobu, že si pak budu nadávat, že jsem ho měla a mohla strávit jinak. Vím ale, že po uplynutí nějaké doby budu číst. Budu číst svoje vlastní myšlenky a bude mě hřát to, že je to kus ze mě. Období života, ve kterém se právě nacházím. 

Od prvního, ba i od posledního příspěvku zde, uplynula již nějaká doba a v ní se stalo takových životních událostí a rozhodnutí...
Aby vůbec někdo chápal, proč tohle vše má takovou váhu, musím se vrátit do období před prvním příspěvkem. Ačkoli jsem chtěla popisovat jen moje schůzky a úchylné úryvky ze života, není to ono. Přesněji řečeno: stejně mi proběhnou hlavou důvody, následky a vše kolem, tak proč si to nezapsat a mít tak větší šanci pamatovat si víc. Možná se někdo zarazil u toho, že přece jen si pamatuji. Ano, ale bohužel je mozek stavěný tak, že si více pamatujeme "špatné" příhody, než-li ty "dobré".

Venku se začne každou chvilku rozednívat, baterie na notebooku už má jen 20% a já? Dokončila jsem tenhle článek napoprvé.

Přeji vám krásné ráno s úsměvem.
Pro ty, co jdou zrovna spát - dobrou noc.

Publikováno: 29.08.2018
Přečteno: 288×

Archív

Nedokážu se rozhodnoutŽvanění o žvaněníVoayerZážitek z místnosti č.1Ano, Můj PanePrvní zavěšeníČistá bolestPrvní tresty č.3První tresty č.2První tresty č.1Neposlušná, nedočkavá..Řekla jsem jim své ANO! 2.částŘekla jsem jim své ANO! 1.částPrvní menší zkušenost

O mně

Jsem mladá subinka, která hledá své meze a chce vyzkoušet, co je v tomto směru možné. Tento blog mi napomáhá pochopit samu sebe a zpětně si připomenout pokroky, které dělám.
http://blog.bdsmlife.cz/Hadan-ka