Voayer

Představte si nahé ženy, krásná přírodní těla, která touží po pozornosti a dotyku. Kdo by tam nešel, že?
Mluvím o VOAYER výstavě, která byla v srpnu v Praze.

Velká, sklepní, temná místnost. Světla celý den koukala jen na nahé ženy. Osvětlovala je, aby potěšení z pohledu měli i ostatní voayeři.  

Byla tam děvčata, která na sebe nenechala ani sáhnout. Jen provokovala svými pohledy, svými křivkami, svými nevyřčenými myšlenkami. Jednou z nich byla hubená nahá holčina na  křesle. Kolem ní visely boty na vysokém kovovém podpatku. Byly tam i dívky, které toužily jen po něžném, ženském dotyku. Takovou byla malinká, pohledem nevinná ďáblice, která byla ihned uprostřed dění. V malé klícce, ze které jí vykukovala jen hlava s jejím ďábelským pohledem, poutala návštěvníky. Hrála si s nimi, provokovala je, jejíma velkýma očima vykřikovala spousta sprostých myšlenek a lidé se na to chytli. Takový andílek s velkým zkaženým ďáblem v těle.

Nakonec tam byly i dvě dívky, které měly jako jediné svého Pána. Alespoň pro ten den. Jedna byla malinká, hubená holčina  s dlouhými zrzavými vlasy. Druhá jsem byla já.
Každou hodinu a půl, co výstava probíhala začalo i nové představení, které bylo vždy trochu jiné.

První vstup

Byla jsem na starém gynekologickém křesle. Měla jsem spoutané nohy a kovové svorky propojené úzkým, krátkým řetízkem, které zdobily mé malé bradavky. Dovolila jsem na mne sahat všem. Jen si voayeři museli navlíknout gumové rukavice (takové bylo pravidlo od pořadatele). V polosedu s roztaženýma nohama a rukama za hlavou jsem pozorovala první vlnu lidí, kteří nemohou uvěřit tomu, co vidí. Některé na mě koukali, jako na kus masa, někdo jako na umění, kterého se nechtějí ani dotýkat. Pak tu byla i taková sorta lidí, která ví o čem BDSM je nebo je to vždy lákalo. Takové lidi si také vzali rukavice, ale...
Pamatuji si jednoho muže v motorkářským oblečení a helmou v ruce. Nandal si rukavici, ale stál jen tak vedle mého boku a koukal mi do očí. Asi chtěl vědět, jestli může. Byla jsem tam jako socha, ale očima jsem si ho prohlédla tak, že se mě začal dotýkat. Začal od krku a skončil až u nohou. Byl jemný a jeho ruka hřála jako oheň.
Mladá žena oblečená velmi elegantně s kratšími vlasy se mě také dotýkala. Ale trošku jinak - eroticky. Ty signály, které vyzařovala, ty oči. Vzrušila mě, ale nedávala jsem to na sobě znát. Měla ledovou ruku. Hladila mě tak jemně, že kdyby neměla ledovou ruku, možná bych o ani necítila, ale bylo to tak zvláštní. Její dotyk na tváři, na uchu, na mých rtech. Jediná z voayerů, u které jsem si musela neslyšně zasténat.
Přibližně v polovině si pro mě přišel rigger. Odpoutal mě a pomohl mi slézt z křesla. Ostatní koukali, co se bude dít dál. Spoutal mi zápěstí zepředu k sobě a já instinktivně klekla na kolena. Tím jsem mu poděkovala a oddala se mu. On mě potom zvedl a za provaz si mě odvedl až na místo, kde se odehrály mé orgasmy.
Měl na sobě masku přes oči a šátek na hlavě. Přesto jsem poznávala jeho výrazy. Užíval si to stejně jako já a druhá jeho subinka, která byla většinu času přivázaná alespoň jedním provazem k části mého těla.
Obě jsme byly přivázány v sedě na křesílkách, ale tak, že pokud pohnula nohou, táhla mým řetízkem, co jsem měla na bradavkách. On jí začal lechtat, takže mě tím působil bolest - slast.
U další polohy mě nechal koukat zezadu na její krasný malý zadeček, který pomalu roztahoval, abych viděla její malinkou. Byla k nakousnutí. Škoda, že na té výstavě se mohlo jen sahat a to jemně a nikam nic nestrkat. Hned bych věděla, co bych dělala.
Nakonec nás přivázal na čtyřech, pořád na křeslech, zadečkama k sobě. Tady byl můj první orgasmus. Hrál si s mými svorkami tak intenzivně a tak dlouho. Tahal, mačkal a já musela vyvrcholit.

Druhý vstup

Už od začátku jsme byly vázány k sobě. Jedna ve vzduchu na bambusu bokem, druhá hlavou dolů, ale pořád spojené. Měla jsem přivázanou ruku nejdřív k jejímu prsu, pak k tváři. Prostě a jednoduše jsme si hráli tak, jako by tam žádní lidé nebyli. 
Oni ale měli přístup sahat. Vždy, když jsme byly už v nějaké pozici, rigger odstoupil a koukal na to, co opět vymyslel a v tom voayeři nastoupili. Hladili nás úplně všude. I tam, kde jsme to díky provazům necítili.

Třetí vstup

Tady vám povím jen jednu pozici, která tam dominovala. Zrzečka ležela svázaná na stolku, já napůl stála a napůl visela u její hlavy. Od mých vlasů vedl opět pohyblivý provaz k její noze, takže pokaždé, když nohu chtěla dát níž, mě tím tahala za vlasy. Já měla hlavu nad ní, v puse kroužkový roubík. Sbíhali se mi sliny, jak jsem tam byla dlouho, ale chtěla jsem být hodná a neslintat na ní. Riggerovi se to ale nelíbilo, tak mi dal kolíček na jazyk, který přivázal k jednomu z provazů, co zrzečka měla na břiše. Takhle to začalo a ve velkém. Slintala jsem jí jak na obličej, tak na prsa, všude. Potom z toho vyšla taková hra. Pokaždé, když na ní dopadla moje slina, ona mi zatahala za vlasy. Dlouho jsme bojovali, která z nás vyhraje. Smáli jsme se u toho a lidem to očividně přišlo vtipné taky. Proč by ne?

Čtvrtý vstup

Ten byl poslední a pro mě poprvé, ale k tomu se dostanu za chvilku. :)
Seděla jsem v dominantní pozici na svém trůně a pode mnou jsem měla zatím plachou subinku. Tentokrát mojí subinku. Hladila jsem jí, plácala, tahala za vlasy - líbilo se jí to. Pak přišel na řadu bičík a malé důtky. Zeptala jsem se jí, jestli s tím má nějaké zkušenosti a ona odpověděla, že ne, ale chtěla by vyzkoušet štípaní. Přání jsem jí splnila. Štípala jsem ji na zadku, začala sténat. Klečela na patách zády ke mně. Roztáhla jsem jí nohy, zatáhla za vlasy tak, že jsem její tvář měla u té své a začala jsem jí štípat na stehnech zevnitř. Sténala tak moc, že přitáhla pozornost mnoha očím. Přiměla jsem jí koukat se na jednoho pána, který tam u nás stál vážně dlouho a pozoroval, jak si s ní hraji. On se na nás pousmál a v tom jsem jí štípla silně v tříslu. Její zvuk byl tak vzrušující.
Před koncem si mě vzal do rukou opět rigger. Přišel si pro mě a tentokrát jsem na stole byla přivázaná já. Nohy od sebe, ruce nad hlavou. Nemohla jsem se hnout ani o píď. Přišlo na řadu mé poprvé. Hypnóza! Hladil mě, klek si tak, že byl na úroveni mé hlavy a do ucha jeho klidným hlasem mi říkal vzestupně číslice. Mezi tím, co na mě sahalo spousta dalších rukou pomalu mluvil dál, až přeskočil na číslo deset. Tím začal můj největší orgasmus na výstavě. Vyjekla jsem, začala opravdu nahlas sténat, až si myslím, že jsem řvala. Tím se mi zařízly všechny provazy do těla, takže i s bolestí, kterou jsem cítila, jsem dosáhla hypnotického brečícího orgasmu. Byla jsem po něm úplně mimo, vydýchávala jsem se a v tom slyším, jak se ukončuje celý den výstavy a lidé začali dlouze tleskat.Ano, celý den byl jeden velký životní zážitek a jsem moc ráda, že jsem mohla být jeho součástí.

http://voayer.cz/
Publikováno: 19.10.2017
Přečteno: 817×

Zážitek z místnosti č.1

Na sobě jen zelené letní šaty a žádné spodní prádlo. Čekali jsme na chodbě na gauči až se uvolní místnost a my bychom mohli zažít opět nějaký ten zážitek. Protože chvíle byla jaksi delší, než jsme čekali, zkrátil si chvíli tím, že mě začal svazovat už na chodbě, kde chodili lidi. Nečekal, že nemám spodní prádlo a když jsem u to oznámila, jen si tak odfrknul a odpověděl: "To je tvůj problém" a začal. Svázal mě tak, že jsem ze svých šatů měla jakýsi pomyslný overálek a ten provaz se mi zařízl docela dost mezi půlky a o přední části ani nemluvím. Chtěla jsem si sednout, a to jsem asi dělat neměla. Jen, co jsem se trošku ohnula, provaz se posunul a tím jsem ho začala opravdu cítit...sakra. Tak jsem to nějak přetrpěla tím stylem, že jsem se snažila sedět co nejvíce napnutá a neohnutá. Musela jsem vypadat vtipně.

Místnost se uvolnila a já cítila motýlí křídla v podbříšku. Tak jsem se na to těšila. Když jsme vešli do místnosti, ihned jsem si na sebe vzala kalhotky. Myslela jsem si totiž, že v tom horku tam budu jen v nich. Můj Pán mě ale vyvedl z omylu. Jen tak jsem tam stála a čekala jsem (a další 2 lidi) až si připraví vše, co bude potřebovat. A začalo to. Uvázal mi provaz kolem krku a tahal s jím směrem dolů. Klekla jsem si, ale tahal dál. Sedla jsem si na paty a pořád jsem se dívala do těch krásných očí, jenže on tahat nepřestal. Ohnula jsem se a začala mu líbat nohy. Ano, pozdravit Pána se sluší. Postupně mě začal svazovat celou a kupodivu i přes ty šaty. Hrál si s provazy drsněji než obvykle. V hlavě mi proběhla myšlenka, že dnešek bude asi dosti hravý. 
Jak jsem tam visela s rukama za zády, jednou nohou pokrčenou a  druhou napnutou a připevněnou ke sloupu vedle, říkala jsem si, že to opravdu není pohodlné. Začalo mi být hrozné horko. Nejen z toho, jaká tam byla teplota a strašlivé dusno, ale také ze vzrušení, co bude dál, že mě pozorují i další oči, než ty jeho a v neposlední řadě i tím, že to vážně po chvilce začalo pekelně bolet. Omotal mi celou nataženou nohu provazem tak pevně, že jsem v ní skoro nemohla ovládat svaly. V hlavě se mi rozsvítila kontrolka, že už to nevydržím a musím aspoň jednou nohou dolů. Asi to sám i poznal, protože mi tu omotanou nohu pustil a já samou radostí si na ní hned stoupla, ale tak, že mě to vzápětí začalo bolet a já teď nevěděla jestli se zavěsit nebo stát na bolavé noze. Pán věděl proč neuvolnit tu druhou nohu. Byla jsem v pasti. Bože, jak slastný pocit být v jeho moci!

Bohužel si nepamatuji jak, co a kam mě vázal, ale vím, že to byly tak krkolomné pozice, že jsem se několikrát dostala do úzkých. Kapky potu se kutálely snad všude po mém těle, ale hlavně po obličeji. Když jsem opět visela v další poloze břichem dolů, přistoupil ke mě a svým tričkem, co měl na sobě, mi ten pot z obličeje utřel! To je tak...nevím, jak to popsat. Styděla jsem se. 
Pak mě to nedalo a začala jsem ho provokovat tím, že jsem mu šlapala na nohy, kousala ho, kam to šlo když byl u mě, nadávala, ale o to víc byl vždy agresivnější a já víc a víc vzrušená. Asi 2x mě jen tak nechal viset a sedl si, napil se, nechával mě na pospas cizím i jeho očím. Koukala jsem na něj. Dělalo mi moc dobře, když mě viděli ostatní i když jsem já neviděla je. Nekoukala jsem na ně, ale z toho jeho pozorovacího pohledu jsem byla unesená, přesto strašně nervózní a zároveň to tak nesnáším. Je to ten pocit, že nevím jestli mi to víc vadí nebo dělá dobře. Až se to pomalu přehoupává do neutrálního pocitu. Zvláštní.

Ve chvíli, kdy jsem byla za ruce za zády částečně pověšená (takže jsem měla vyšpulený zadek), vytáhl myslím gumové důtky, bičík nebo něco takového. Bohužel si už přesně nevybavím, co to bylo, ale vím, že jsem v tu chvíli z Něj dostala strach. Věděla jsem proč to dělá a On věděl, co to se mnou dělá. zasloužím si to. Snažila jsem se různě uhýbat, kráčet dokola, ale prostě jsem ráně neutekla. Jak taky, když jsem byla přivázaná a Rambo ze mě není, abych si vzala zbytek místnosti na ramena. Některé rány byly tak velké, že jsem si myslela, že mi vylítnou slzy z očí. Opět nevím, jak to dokázal odhadnout, ale byla jsem na hraně svého prahu bolesti! Když mě pak plácal rukou a já už jsem se zklidnila, protože opětovné uhýbání je vyčerpávající, přišli tam další lidé, které (podle pozdravu) asi znal. Měla jsem zadek otočený k divákům, vyhrnul mi šaty a plácal mě po něm až do chvíle, kdy jsem ho měla v jednom ohni a pak mě s klidným a pyšným hlasem, že nezmůžu nic, představil...
Publikováno: 27.06.2016
Přečteno: 870×

Archív

Nedokážu se rozhodnoutŽvanění o žvaněníVoayerZážitek z místnosti č.1Ano, Můj PanePrvní zavěšeníČistá bolestPrvní tresty č.3První tresty č.2První tresty č.1Neposlušná, nedočkavá..Řekla jsem jim své ANO! 2.částŘekla jsem jim své ANO! 1.částPrvní menší zkušenost

O mně

Jsem mladá subinka, která hledá své meze a chce vyzkoušet, co je v tomto směru možné. Tento blog mi napomáhá pochopit samu sebe a zpětně si připomenout pokroky, které dělám.
http://blog.bdsmlife.cz/Hadan-ka