DěkujemeVěříš jako..?

Se nezblázni

Nechci tu dnes být.
Nechci vůbec nikde být.
Nechci sama se sebou být.
Nechci být.


Nedokážu se sebou vydržet. Muselo to přijít. Dlouhá fáze marného popírání. Zoufalá snaha udržet se všemi silami nad hladinou. Dvacet párů berliček. Tentokrát snad alespoň prospěšných.

Jedno ráno, jedno blbý probuzení. Pocit, že nemáš sílu vstát z postele, ale musíš. Prostě musíš. Vstaneš. A je to to poslední, co uděláš. Síly došly. Potápíš se do kilometrové hloubky. Dál a dál.
Publikováno: 8.2.2017
Přečteno: 397×

PF 2017

Letošní novoroční ohňostroj pořádaný Prahou byl moc fajn. I přesto, jak je teď na sítích nab...o kvůli mlze. Loňský, ten nebyl fajn. David vyprávěl, jak obchodníci v jeho městě o silvestrovské noci vynesou neprodanou pyrotechniku před večerku a všechnu najednou ji odpálí. A ten loňský ohňostroj... mi tohle dost nápadně připomínal.

Z letošního jsme byli všichni, co jsme tam spolu byli, nadšení. Což by nebylo nic tak zvláštního. Kdyby ovšem... Ten loňský nebyl od stejných autorů. Aspoň teda youtube to tvrdí.

A tak si jako říkám - byť je dost možné, že se autoři prostě jen víc snažili, není to spíš tak, že záleží, jakýma očima se na ten ohňostroj člověk dívá?
Publikováno: 2.1.2017
Přečteno: 367×

Můžu tě milovat?

Není pravda, že nevím, co je láska. Vím to moc dobře. Vím jak umí hřát a vím taky, jak umí bolet. Říkají o ní mnoho: Že je nezištná, nenárokovatelná, nevymahatelná, bezpodmínečná a nekvantifikovatelná. Buď je, anebo není. I když ti ten druhý ublíží nebo tě zraní, pokud jsi miloval, miluješ dál.

(sorry, padl na mě nějakej splín)
Publikováno: 15.8.2016
Přečteno: 589×

Dobré to bylo!

(-dítě s ADHD- dostalo za úkol zhodnotit to za oba)

"Chci, abys se mnou jela do Teplic," přerušil mrazivý tón děsivé hodinové mlčení. I napětí v autě se dalo krájet. Další hodina ticha.
Publikováno: 26.7.2016
Přečteno: 755×

OdDetta

A to si tady tak píšu a píšu, měsíce i roky, desítky příspěvků; stovky, možná i tisíce vět... a najednou zjišťuju, že by možná bylo lepší ten papír celej vzít, roztrhat, zahodit a začít znovu. A všichni víme, že řeč není jenom o blogu ;-)

Ocitla jsem se v pohádce. Tentokrát i s Dráčky a Princeznami. Zvláštní pohádka.
Publikováno: 18.7.2016
Přečteno: 568×

Archív

20172016201520142013
TOPlist

O mně

Jde dítě s ADHD spát a počítá ovečky: Jedna ovečka, druhá ovečka, třetí slepice, koza, kráva, kůň, strýček Donald farmu měl, héééj makaréna!
Autorka blogu
avatar
27,7 let