Půjčovaná jiným

Dlouho si to člověk neuměl představit reálně, ale nakonec přišla příležitost a dopadlo to.

Není to příběh, ale realita.

Dostal jsem nabídku, že se postarám o jednu subinku, které Pán nemůže z časových důvodů dopřát vše, po čem ona touží a tak vznikl trojůhelník, ve kterém je subinka, její Pán a já jako rodinný přítel v roly dalšího dominantního Pána.

Proběhla první schůzka, subinka mě přivýtala s obojkem na krku, ale styděla se. Nedivím se jí, jelikož ani nevěděla kdo jsem a že budu jejím dalším Pánem. Po několika minutách stud opadl a ukázala mi své tělo abych zjistil, jestli o ni budu mít zájem.

A tak vznikl začátek, který bude pokračovat další schůzkou, kde si subinku už pořádně vyzkoušim.
Publikováno: 02.07.2019 v 19:44
Přečteno: 241×

Kdo jsem?

Rád bych se trošku představil, rozepsal, aby bylo jasné, co jsem vlastně zač. Dotazník je sice dobrá věc, ale vyplňujeme jen body, které jsou přednastavené.

Je mi 28 let, jsem dominantní muž, v normálním běžném životě jsem usměvavý, zábavný, prostě veselá a hodná povaha. Když ale přijde na hry se subinkou, vžiji se do role Pána, který má subinku na starosti, rozhoduje o ní v dané situaci, zadává úkoly, přikazuje co má a nemá udělat. Při těchto hrách si na nikom nevybíjím mindráky, jo to někdo dělá, přistupuji k hrám zodpovědně, se zdravým rozumem. Je to prostě můj styl, můj život, baví mě to, naplňuje, vzrušuje. Při těchto hrách nevyžaduji sexuální kontakt, sexu se dá užívat všude jinde, ale těchto her je méně a o to jsou vzácnější. Je to také příjemnější pro subinku, která má například vanilkový vztah a chce se pouze oddat někomu na chvíli, jde jí jen o fyzickou bolest, ponížení, ale žádný sex.

Zkušeností mám podle mě dostatek, začínal jsem jako asi každý druhý na internetu prohlížením fotek, videa, pročítáním webů zaměřených na BDSM, fetish, čtením povídek. Pak následoval virtuální kontakt se subinkami po xchatu, mailu, icq, skype, na dalších chatech na webech k tomu zaměřených. Když jsem z tohoto virtuálního světa trochu vyzrál, začal jsem toužit po reálných hrách. A tužba se změnila v realitu. Postupně, pomalu a jistě se zkoušely nové a nové věci, svazování rukou, nohou, do kozelce, pak různé kombinace s nábytkem a pomůckami. Člověk nabýbal více zkušeností, kombinoval, stále a stále se učil nové věci.

Vztahy byly různé. Začínalo to hrátkama ve vztahu, když vztah skončil, měl jsem nějaké občasné hrátky se subinkami, které jsem poznal na internetu. Některé byly jen na jednorázovou akci, některé na více akcí, dvě dlouhodobě. Pak začaly zase nějaké vztahy, kde subinka mi byla partnerkou. Bylo to hodně kombinací, za můj tak krátký (i když 12 let není zase tak málo) BDSM život. Důležité bylo získávat a rozvíjet zkušenosti a to se také podařilo.

Co vlastně hledám? Hru, jen hru, kde jsem ten Pán, co rád rozkazuje a ty subinko, ta, co ráda poslouchá. Preferuji hry, praktiky, intenzitu, na čem se domluvíme předem, nebudu dělat nic nad rámec pravidel. Samozřejmost je stopka.

Nejraději, nebo tedy přitahují mě nejvíce mladší subinky, každopádně jsem za ta léta zmoudřel a minimální věková hranice je 18 let, netoužím si přidělávat starosti. Každopádně se nebráním ani starším subinkám, ale po řešení věkového rozdílu v diskuzi jsem zjistil, že pro starší subinku není mladší dominant ideál.

Vztah, který můžu nabídnout je nejlépe dlouhodobý DS vztah, ale nic partnerského, závazného nehledám. Nebráním se ani občasným schůzkám. Nehledám pouze svobodné a nezadané subinky, nezáleží mi, jestli jsi ve vztahu. Třeba potřebuješ vybočit ze stereotipu nebo ti tvé subení situace neumožňuje.

 
Publikováno: 14.01.2013 v 19:47
Přečteno: 72×

Proč (ne)bydlet sám

Poslední dobou se mi v hlavě honí myšlenka, co je vlastně výhodného nebo nevýhodného bydlet v bytě sám, ve velkém městě plném možností. Co je vlastně lepší?
Když budu mít celý byt pro sebe, budu mít klid, nebudu muset řešit úklid, budu mít volnost, ale budu sám.
A co když v bytě se mnou bude submisivní dívka? Budu mít stále klid, opět nebudu řešit úklid, a když už ano, tak za pomocí rákosky, nebudu se nudit, ale stále přemýšlet jak by mě subinka mohla přivítat při příchodu z práce, jak bude chodit oblékána při našem společném soužití, jak se bude chovat, jak ji budu vychovávat. Tak vlastně co je lepší?
Teď už to vím, a proto hledám společné soužití. Proč nebýt přátelé, ale za zavřenými dveřmi zažívat pravý DS vztah?

Zájemkyně ať se ozvou...

Publikováno: 28.05.2012 v 21:02
Přečteno: 84×

Bolest a rozkoš

Klasický sex plný něhy, jemných doteků, anebo škrábání, kousání, štípání, facky, výprasky předměty? Existují různé kombinace zlepšení prožitků klasického sexu, ale proč nás to vlastně baví, vzrušuje, když by jsme za normálních okolností vyslovili "au" a bylo nám to nepříjemné, bolestivé, připadlo by to nevhodné?

Jsou mezi nami lidé, pro které je bolest ve spojením se sexem vnímána jako rozkoš, vzrušení a ne jen urpením. Při sexuálním aktu totiž tělo uvolňuje omamné látky podobné morfium, které pří působení bolesti tlumí intenzitu a působí jako analgetikum. Tělo tyto podměty vnímá jinak a nereaguje na nějaké kousání, štípání. Pak už jen zbývá, aby se receptory bolesti a slasti v mozku spojily, tím se stává prožitek sexu a bolesti naprostou slastí.

Sadismus a masochismus je o udělování a přijímání bolesti, ta se následně mění na sexuální vzrušení. Sadistu vzrušuje fyzické udělování bolesti a utrpení masochisty. Masochista se odevzdá partnerovi, je ponížen a trpí bolestí, ale opět je to ve formě vzrušení.
Většinou se tyto sexuální nevšední hry odehrávají se souhlasem obou partnerů, bez pocitů viny, studu.
Publikováno: 25.05.2012 v 07:29
Přečteno: 81×

Archív

07/1901/1305/12
Autor blogu
avatar
35 let