Komentář k filmu 50 odstínů šedi

Srazy a akce v Ostravě

Srazy BDSM komunity v Ostravě se konají přibližně jednou měsíčně. Přesné termíny budou vyvěšovány v kalendáři "Akce a srazy" a na Facebooku.

Aktuálně se akce konají tajuplných prostorách PodOstravou v čajovně Pandžáb, která se nachází za ocelovými dveřmi v bývalém krytu pod budovou kulturního domu Vítkovice (28. října 2556/124, 702 00 Moravská Ostrava - jsou tam dvě čajovny vedle sebe - musíte doleva do "sklepa").

Registrace je nutná z kapacitních důvodů.

Na pokecovém srazu se hlavně kecá. Neliší se to nijak od běžné návštěvy hospody s jakoukoliv jinou komunitou s výjimkou, že na naší akci se mohou vyskytovat lidé v různých oblečcích (latex, korzety, atd.). Nemusíte se bát ničeho. Rozhodně vás nikdo nebude bít a pokud by se pokusil, organizátoři s barmanem ho vyhodí ven.

Pokud máme workshop, pak má jasné téma, například bondage workshop. Během i po skončení akce je možné si vyzkoušet danou věc. Pokud nemáte partnera k vyzkoušení, zeptejte se školitele či pořadatele akce. Nezapomeňte, že bez souhlasu toho druhého nemůžete nic dělat.

Některé akce mohou být akčnější, ve smyslu že se někteří účastníci odvážou. Čajovna má více místností a pokud vám to bude nepříjemné, buď se přesuňte jinam, nebo o tom řekněte organizátorovi a ten vám pomůže.

V případě dotazů mi pište zde na Lajfku, nebo do skupiny na Facebooku.
Publikováno: 22.05.2018 v 09:37
Přečteno: 1651×

Archív

05/18

O mně

Organizátor ostravských akcí s velkou vášní pro submisivní ženy.
Autor blogu
avatar
41,2 let