Bludy a mýty v BDSM

Nedávno jsem po dlouhé době narazila na Lajfkové diskusní vlákno na téma Bludy a mýty v BDSM - a vzpomněla jsem si, že zrovna na toto téma asi nikdo zatím na blogu nepojednal - a řekla bych, že téma je to dost zásadní. Navíc - shodou okolností zrovna včera mi zde na chatu psal jakýsi chytrák a cítil potřebu mi sdělit, že neuznává switche, protože to je prostě zmatený nerozhodnutý člověk :-D No - a to je taky jeden z krásných BDSM mýtů :-) Tudíž jsem se rozhodla rozebrat několik nejčastějších BDSM mýtů - aby zejména nováčci netápali v tom, jak to vlastně je - a nenechali se ovlivnit manipulacemi těch, kteří je jen chtějí sbalit a dosáhnout svého :-)

Publikováno: 05.12.2018
Přečteno: 182×

Menší selfpromo musí být

Často se mě ptáte, kam ještě přispívám mimo tohoto blogu. Ráda píšu povídky na téma upíři / severská mytologie / Marvel Cinematic Universe fanfictions apod. Za tímto účelem publikuji na Wattpad, takže pokud máte zájem, mrkněte na můj profil tam :-)

https://www.wattpad.com/user/TinaBlue
Publikováno: 24.06.2017
Přečteno: 338×

Jak začít se srazy aneb základní text pro nováčky :-)

 Za posledních několik týdnů se mě nespočet lidí zeptalo na BDSM srazy. Chodíš tam? Jaké to tam je? Bojím se, že mě tam někdo bude nutit do akce. Bojím se, že se se mnou nikdo nebude bavit. Bojím se, že se někdo bude smát mému oblečení. Chci si tam hned s někým zaakčnit, jde to? Seženu tam nějakou vhodnou subinku/dominu/kohokoli vhodného? Ano, článků na toto téma už pár sepsáno bylo, nicméně bych k nim ráda přidala nějaký svůj dovětek – a proto se pokusím něco o srazech sesumírovat komplet - abyste zhruba dostali ponětí o tom, co se kde koná a jak se tam dostat.

Publikováno: 17.05.2017
Přečteno: 2421×

Akčnit či neakčnit :-)

V poslední době jsem potkala na BDSM serverech spoustu mladých lidí, kteří jsou celí nadržení chodit na srazy a akčnit tam. Bohužel tím poblázní i spoustu těch, kteří si nejsou jistí a získají tak pocit, že aby zapadli, musejí to dělat také. Takže jak to je? O tom bude tenhle můj nový příspěvek.

Publikováno: 17.05.2017
Přečteno: 1793×

Kdo hledá, najde ;-)

V poslední době jsem tady na Lajfku i na jiných BDSM serverech, či případně ve skupinách na Facebooku často narazila na muže (ano, ve všech případech to jsou muži), kteří fňukají, jak nemohou najít svou ideální partnerku. 

Publikováno: 28.09.2016
Přečteno: 1457×

Vyvrácení klišé: Co chtějí muži vědět o ženách?

Na stránce Čilichili.cz jsem našla tento článek.

Je to 21 životně důležitých otázek, které muže zajímají na ženách a nikdy na ně nedostanou odpověď. Trochu mě naštvalo, že je opět plný blábolů a klišé o tom, jaké jsou ženy - to si vy chlapi opravdu myslíte, že takové jsme? A pokud vás tedy odpovědi na tyto otázky tak pálí, odpovím je sama za sebe - tak jak to mám já :-D Abyste viděli, že ne každá ženská kouká na červenou knihovnu a ne každá odmítá sex při bolení hlavy :-D Mé odpovědi kurzívou :-)

 1. To je nějaká nemoc, že nemůžete chodit s hodnejma klukama? No nevím, já si hodného kluka vzala a nikdy jsem grázly nepreferovala :-)

 2. Není skutečnej orgasmus přeceňovanej? Jeden by řekʼ, že když tolik předstíráte, tak..  Ano, je přeceňovanej, sex se dá krásně užít i tak :-)

 3. Fakt si myslíte, že se daj všechny problémy světa spravit čokoládou? Ne, ještě se dají spravit novýma botama, novou kabelkou, novou rtěnkou, novým parfémem a obnovou šatníku.

 4. Proč s váma musíme chodit nakupovat? Nemusíte, nikdo vás nenutí. A upřímně, kdo by s sebou chtěl tahat někoho, kdo se celou dobu tváří jak nakyslá prdel?

 5. Bez tý další kabelky nebo lodiček se fakt neobejdete? A vy se fakt neobejdete bez toho ovladače na Playstation, bez padesáté prodlužovačky, bez osmého aku šroubováku a desáté sady nářadí? Nechte nás žít, vy si taky děláte radost zbytečnýma kravinama.

 6. Proč vám tak trvá v tý kabelce něco najít? Kabelka ženy obsahuje přesně 4 věci: peněženku, klíče, mobil a bordel. Z toho důvodu se v ní opravdu těžko cokoli rychle najde, navíc hrozí, že nová forma života povstalá z bordelu vám ukousne ruku :-D

 7. Fakt nesnášíte, když za váma dolejzáme? Pokud mohu mluvit za sebe, ano nesnáším to a to hodně. Pokud někoho nechci, tak ho prostě nechci a nezmění se to ani poté, co mě bude rok stalkovat. Naopak, budu si myslet, že to je ještě větší debil.

 8. Dá to tolik práce, si to prkýnko bez řečí zase dát dolů? Zeptejte se mého manžela. Řekne vám, že se sklápěním prkýnka zpět dolů nemám fakt žádný problém. To mi žíly netrhá :-)

 9. Fakt na bejvalky nežárlíte? Teď už rozhodně ne, protože to prokoučovala sama, ale na kafe bych s tou krávou nešla :-D

 10. Nejste všechny přeci jenom tak trochu lesbičky? Já osobně teda fakt ne. Po několika pubertálních pokusech jsem zjistila, že na ženy fakt nebudu.

 11. Vážně si myslíte, že když to nenahlásíte, tak nevíme, že taky prdíte? Já prdím zcela nepokrytě :-D

 12. Potřebujete nás k romantickejm filmům? Fakt si myslíte, že nás baví koukat na nějaké romantické sračky? Vždyť já i spousta mých kámošek rády koukáme na komiksovky, na akčňáky a na horrory. Klišé jak debil.

 13. Proč se tak bojíte paniců? Nebojíme, proč?

 14. Holíte se kvůli nám, nebo jenom potřebujete mít na co nadávat? Holíme se kvůli ostatním ženám, aby nás nemohly pomlouvat třeba v šatně ve fitku. Na vás vesměs kašlem.

 15. Proč se neumíte oblíct na první dobrou? Ale jděte, někdy se to zadaří :-D

 16. Když se ptáte, jestli v tom nejste tlustý, chcete slyšet pravdu? Ne, chceme slyšet, že jsme krásný a úžasný, tak to koukejte říct :-D

 17. Když teda máte ty biologický hodiny, proč na vás místo pěti minut musíme čekat hodinu? A na vás se asi nečeká? Kecáte. Když běháte po bytě, hledáte čistý spoďáry, ponožky, klíče, mobil, tašku, mikinu, bundu, musíte si ještě dát rychle cigáro, dopít kafe, dojít se vysrat nebo dopsat status na facebooku, zatímco my už stojíme v botech v předsíni :-P

 18. Existujou mezi váma něco jako horňačky? Nerozumím otázce :-D

 19. Fakt to jakože s migrénou nejde? Přeci když ustojíte ten porod…Porod je zkurveně horší než blbá migréna. A jsem přesvědčená, že většina žen odmítne sex jen když má čtyřicítky horečky nebo je mrtvá a že se z tohohle jen zbytečně nadělá. Já osobně sex neodmítnu ani v té horečce :-D

 20. Taky si to berete osobně, když se chlápek, se kterým spíte, ne a ne udělat? Ne, já totiž vím, jak ten proces urychlit :-D

 21. Jestli na velikosti nezáleží, tak co je podle vás moc malý a co už moc velký? To nedovedu říct, protože jsem si nikdy neměřila vnitřek vagíny :-D Pro každou ženu je přece ideální úplně jiný rozměr.

 22. Fakt si jako myslíte, že z vás jednou nebude vaše máma? Moje máma je krásná a inteligentní žena, takže mi vůbec nevadí, jestli tak jednou vypadat budu.

 23. Co se vám na nás teda vlastně líbí, když jste s náma furt nespokojený? Já se svým manželem spokojená jsem. Naprosto a úplně :-) A pokud chcete, aby s váma vaše ženy byly spokojené, tak se zkuste zamyslet, jestli fakt něco neděláte blbě ;-)

 24. Opravdu nemůžeme mít ani jednou jedinkrát pravdu? Tak ji aspoň jednou opravdu mějte :-D


A pojďte do mě :-D

Publikováno: 18.10.2015
Přečteno: 672×

Subinky, na slovíčko ;-)

V českém BDSM virtuálním světě se pohybuji už pár let, měla jsem spoustu možností sledovat, co se v něm děje, a přesto jsem v poslední době často překvapena množstvím bezpráví páchaného na mladinkých nezkušených subinkách, jež padly do spárů těm, kteří si říkali dominanti, ale ve skutečnosti byli jen prachsprostí násilníci, léčící si ego na slabších. Proto jsem se rozhodla vyplodit text, který by mohl být nápomocen nováčkům (a hlavně novickám :-) ), jak se zorientovat ve vodách BDSM.

Publikováno: 17.11.2014
Přečteno: 1789×

Deset Pravidel Velkého Drsného Dominanta

Tento článek jsem napsala v roce 2006 pod nickem VampireGirl na svůj tehdejší blog, který už dnes neexistuje. Článek si zapůjčil Eleferno Team, ale já se pořád bojím, že mi ho někdo ukradne a přihlásí se k autorství - takže vězte, že tento text je můj - tak tady ho máte :-)


Publikováno: 06.04.2013
Přečteno: 2222×

Úžasný text písně.....

Zedd - Clarity

I dive into frozen waves where the past comes back to life
Fight fear for the selfish pain, it was worth it every time
Hold still right before we crash 'cause we both know how this ends
A clock ticks 'til it breaks your glass and I drown in you again

'Cause you are the piece of me I wish I didn't need
Chasing relentlessly, still fight and I don't know why
If our love is tragedy, why are you my remedy?
If our love's insanity, why are you my clarity?

Walk on through a red parade and refuse to make amends
It cuts deep through our ground and makes us forget all common sense
Don't speak as I try to leave 'cause we both know what we'll choose
If you pull then I'll push too deep and I'll fall right back to you

..............................
Publikováno: 04.04.2013
Přečteno: 430×

Archív

12/1806/1705/1709/1610/1511/1404/13

O mně

+++ When I was 5 years old, my mother always told me that happiness was the key to life. When I went to school, they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down ‘happy’. They told me I didn’t understand the assignment, and I told them they didn’t understand life... (JL) +++
Autorka blogu
avatar
36,1 let